1. Olete siin:
 2. Kõik tööpakkumised üle maailma
 3. Gigajob Eesti
 4. Abi: KKK tööandjatele
 
 

Abi: KKK tööandjatele

Vastused Teie küsimustele Gigajob-i kohta

spacer Kas Gigajob on ka tööandjatele TASUTA?
spacer Jah, see ongi nii. Saate kasutada Gigajob-i absoluutselt tasuta. Gigajob Basic tüüpi töökuulutused on alati tasuta. Lisaks pakume Plus tüüpi kuulutusi väike tasu eest. Täpsemat infot leiate Gigajob toodete nimekirjast.
spacer Kas ma saan lisada nii palju aktiivseid töökuulutusi Gigajob tööportaalile kui tahan?
spacer Jah, nii see ongi. Me ei pane mingeid piiranguid kuulutuste arvule. Peaase, et Teie kuulutused täiesti vastavad meie reeglitele.
spacerPalun lugege meie kuulutuste reeglid!
spacer Kui kaua jäävad minu töökuulutused aktiivseteks?
spacer Kõik Gigajob kuulutused on aktiivsed 30 päeva jooksul. Saate alati pikendada oma kuulutuse kehtivust vajutades „Minu kuulutused“. Plus tüüpi kuulutuste korral peate siis sooritama uut makset, Basic tüüpi kuulutused on alati tasuta.
spacer Ups! Näeb nii välja, et rikusin Gigajob reegleid ja nüüd on minu konto blokeeritud. Mis ma saan nüüd teha?
spacer Vabandame, aga Teie konto on blokeeritud igaveseks. Pidite pareminispacer reeglitest kinnipidama.
spacer Mul on väga palju kuulutusi, mida ma soovin Gigajob tööportaalis avaldada. Kas Teie pakute mitmete failide ühekorraga üleslaadimist?
spacer Vabandust, seda teenust me hetkel ei paku.
spacer Olen uus Gigajob tööportaalis, kuidas ma saan tasuta registreeruda?
spacer Lihtsalt vajutage “Registreeruda” meie veebilehel paremal ülaservas ja täitke vormi. Siis saate oma e-posti aadressile kirja kinnitamislingiga, mille peale peate vajutada, et oma registreerumist kinnitada.
spacer Kuidas toimub Gigajob tööandjate jaoks??
spacer Pärast tasuta registreerumist, saate kõik oma kuulutused tasuta postitada. Huvitatud kasutajad saavad Teie kuulutused leida kiiresti ja mugavalt.
spacer Kuidas ma saan CV otsida?
spacer Esiteks vajutage lingile"Otsida CV-d". CV-d võib otsida veebilehel paremal ülaservas oleval otsingul. Kirjutage otsigu väljade "Mis?" ja "Kus?" sisse töö mis Teie pakute ja siis Teile näidatakse tulemused kõikide CV-ga, mis vastavad Teie otsingu kriteeriumidele.
spacer Kuidas ma saan teiste kasutajatega ühendust võtta?
spacer
 1. Saatke kontakti päring:
  Andke tööotsijale teada, et olete tema profiilist huvitatud. Saatke temale kontaktpäring vajutades nuppu "Võtke ühendust". See kutsub seda kasutajat vaadata Teie töökuulutust.
 2. Kuidas nad näevad seda
  Teie kontaktpäring saadetakse siis tööotsijale. Tööotsija saab siis selle päringu kas aktsepteerida või tagasi lükata. See samm on mõeldud Gigajob-il et kaitsta kandidaadi ja tööpakkuja konfidentsiaalsust varajases staadiumis.
 3. Kui Teie päring on aktsepteeritud
  Kui tööotsija aktsepteerib Teie päringu, siis tehakse kontaktandmed kättesaadavateks mõlemale poolele. Näete neid kontaktandmeid oma Kontaktkeskuses. Edasine suhtlemine võib toimuda e-posti teel.
spacer Tasuta e-posti teavitused
spacer Kas Teie ei ole leidnud õiget pakkumist? Uued kuulutused avaldatakse mitu korda päevas. Meie saame saata Teile teavitust, kui keegi postitab kuulutuse, mis vastab Teie otsingukriteeriumitele. Otsingutulemuste lehel paremal pool leiate nuppu "Tellida e-posti teavitused". Klikake sellel nuppul, et oma otsingut salvestada. Saadame siis Teile uusimaid tööpakkumisi. See teenus on täiesti tasuta ja selle tellimise saab alati ainult ühe klikkiga tühistada.
spacer Mis on minu salasõna veel kord?
spacer Palun vajutage "Sisse logida" või "Registreruda" meie veebilehel paremal ülaservas ja vajutage siis lingil "Unustasite salasõna?". Siis sisestage oma e-posti aadress ja vajutage "Tellin salasõna" nupule. Palun sisestage õige e-posti aadress. Siis saate e-posti aadressile lingi, kus saate oma salasõna taastada.
Tähtis: Salasõna taastamise link kehtib ainult 2 tundi. Kahe tunni pärast see link aegub ja Teil tuleb uue lingi tellida.
spacer E-kiri salasõna taastamisega ei tulnud minule. Mis ma saan teha?
spacer Palun korrake sama protsessi veel kord: Palun vajutage "Sisse logida" või "Registreruda" meie veebilehel paremal ülaservas ja vajutage siis lingil "Unustasite salasõna?". Siis sisestage oma e-posti aadress ja vajutage "Tellin salasõna" nupule. Palun sisestage õige e-posti aadress. Siis saate e-posti aadressile lingi, kus saate oma salasõna taastada. Vaadake palun ka oma rämpsposti!
spacer Kuidas ma saan oma kontaktandmed muuta?
spacer Peate olema sisselogitud, et muuta oma andmeid. Kui logite sisse, siis näete nuppu "Minu Töölaud" iga Gigajob lehe üleval paremas nurgas. Palun vajutage seda, et vaadata oma konto seadeid. Sealt leiate valikuklahvid, et muuta oma salasõna või e-posti aadressi.
spacer Kuidas ma saan oma Gigajob konto kustutada?
spacer Peate olema sisselogitud, et sooritada antud toimingut. Vajutage nuppu "Minu Töölaud" iga Gigajob lehe üleval paremas nurgas, et vaadata oma konto seadeid. Sealt leiate valikuklahvi "Tühistada liikmelisust".
Märkus: Peale Gigajob liikmelisuse tühistamist ei ole Teil enam võimalik sisse logida. Teie andmed ja kuulutused tühistatakse täielikult.
spacer ... Ma ei leidnud vastust minu küsimusele.
spacer Saatke meile sõnum. Gigajob meeskond aitab Teid hea meelega.
spacer ... Leidsin vigu.
spacer Töötame meie Gigajob tiimiga väga kõvasti selle nimel, et Gigajob tööportaali paremaks teha. Ootameiga ettepanekut ka Teie poolt!
spacer ... Mul on üks parandusettepanek.
spacer Meil on juba olemas pikk "To do list", aga meil on ikka hea meel, kui meie kasutajad saadavad meile nende parandusettepanekud ja aitavad meid Gigajob veel paremaks teha.Saatke meile Teie ettepanekud.